RPG

Forum służące do grania w nasze kochane erpegi...


#16 2009-08-21 13:14:36

 Lord_Wonski

Rycerz

3881983
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 381
Punktów :   

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Wbudowany w lapa. Słuchawki z microphytonem kosztują z jakieś 60 zł max więc to nie problem. Weekend bez browara i będą ze trzy pary

Offline

 

#17 2009-08-21 13:18:48

 sunnyendrju

LetMeBeYourGuide

3974031
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 409
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

sluchawki z pytonem troche taniej nie przesadzaj, chyba że chcesz mieć super dolby surround 3d extra pro sound ze słuchawek z otwieraczem i chłodziarką do browarów... Sam mikrofon 10-20 zloty...


Bum bum, walking like a love machine,
I am the hardest thing you ever seen,
Bum, I am the Machomen of your desire,
I was born to set the girls on fire.
https://i.imgur.com/sWNzj2y.jpg

Offline

 

#18 2009-08-21 13:28:52

 Harold Z.

According to this, you are a heretic

6235025
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

ja mam słuchawy z mikrofonem, a jak nie zadziała to mam mikrofon w kamerce internetowej, czyli gra .


Przechodził przez góry wierząc, że czyni dobrze. Następnie udał się do ostatniej i jedynej krypty, by odnaleźć swoje przeznaczenie.

Offline

 

#19 2009-08-21 14:52:50

 sunnyendrju

LetMeBeYourGuide

3974031
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 409
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Czyli 3/4 lub też 75% dla tych co owe procenty wolą ^^ A więc Borro:
http://img13.imageshack.us/img13/6919/desuwarriors.jpg

Ostatnio edytowany przez sunnyendrju (2009-08-21 14:53:51)


Bum bum, walking like a love machine,
I am the hardest thing you ever seen,
Bum, I am the Machomen of your desire,
I was born to set the girls on fire.
https://i.imgur.com/sWNzj2y.jpg

Offline

 

#20 2009-08-21 15:46:02

 Borwol

MG

7743284
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 533
Punktów :   -1 
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

A więc dupa bo nie wiem czy rozumiecie ale ja nie mogę gadać podczas gry. Nie mieszkam na stancji ani nie mam kompa w pokoju. Poza tym boję się żeby to była nasza normalna sesja. Ledwo nad wami panuje jak was widzę, a co dopiero kiedy mam tylko słyszeć. poza tym tak nie da się was zmusić do prawdziwej gry. To ma być RPG a nie EXPmachine. Chce was zmusić w końcu do włączenia wyobraźni, opisywania tego co i jak robicie a nie że robicie. Jesli chodzi o wasza dynamikę to jesteście dynamiczni jak mucha w smole albo endrju łapiący piłkę...(bez obrazy:P) Na czacie łatwiej będzie wam pisać i więcej głupot będzie, a mi będzie trudniej opanować cały ten burdel. Kiedy ustalimy zasady na forum łatwo mi będzie grac tak, aby opanować was, bo będziecie zmuszeni do pisania bardziej przemyślanych postów- opisów swoich akcji. Mam nadzieję ze rozumiecie...


-knock! knock!
*Who's there?
-Me! I'll kill You!!
http://orig11.deviantart.net/8b20/f/2008/232/2/a/warhammer_signature___goblins_by_tapik.jpg
Anyone who has a family, a lover, or just doesn't want to get hurt, get outta here!
WOMEN TOO!
I prefer not to hit girls!

Offline

 

#21 2009-08-21 15:56:25

 sunnyendrju

LetMeBeYourGuide

3974031
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 409
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Szkoda, że gadać nie możesz Obawiam się, że pisanie postów będzie okrutnie nużące przez co granie stanie się nudne (( Czat jest mniejszym złem, ale i tak będzie "gadali na skróty, żeby to w miarę szybko szło...

Tak BTW to bym chętnie pograł sobie w jakieś EXPMACHINE ^^ o czym zresztą już wcześniej wspominałem


Bum bum, walking like a love machine,
I am the hardest thing you ever seen,
Bum, I am the Machomen of your desire,
I was born to set the girls on fire.
https://i.imgur.com/sWNzj2y.jpg

Offline

 

#22 2009-08-21 16:45:16

 Borwol

MG

7743284
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 533
Punktów :   -1 
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

chodzi o to żeby poczuć klimat... jeśli nie chcecie nawet próbować walcie śmiało ale myślę ze nawet wejście  na stronę na 5 minut dziennie jeśli inaczej nie wyjdzie może być ciekawe... choć ja wole grac sesje... chłopaki... dajcie szanse temu co zaproponuje a zobaczymy jak wyjdzie...
I naprawdę szkoda ze traktujecie to wszystko co niektórzy tak jakbyście chcieli mi na sile przeszkodzić albo sprawić przykrość. Po co odejmujecie te punkty? I po co co chwile te pedo bory? Darujcie sobie. Pomóżcie mi się zorganizować a może z tego wszystkiego coś wyjdzie. Nawet Ty Wonski. Wiem że Twoim hobby jest uprzykrzanie życia innym bo sam masz raczej nudne i do dupy, ale daruj sobie proszę. Mimo wszystko traktuję Cię jak kumpla i dlatego tu zaprosiłem. Rozumiecie o co proszę?

Edit:
Prosiłem np żeby nie wstawiać tu bez sensu fotek. To nie ten temat. Na to jest inne miejsce. Przenieś to proszę do offtopu. To całkiem fajne, ale nie na miejscu, więc będę usuwał.


-knock! knock!
*Who's there?
-Me! I'll kill You!!
http://orig11.deviantart.net/8b20/f/2008/232/2/a/warhammer_signature___goblins_by_tapik.jpg
Anyone who has a family, a lover, or just doesn't want to get hurt, get outta here!
WOMEN TOO!
I prefer not to hit girls!

Offline

 

#23 2009-08-21 17:00:47

 sunnyendrju

LetMeBeYourGuide

3974031
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 409
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Nooo spoooko... Szanse dałem, przeciez jak powiedziałem, że chcę grać No, ale wiesz jak to bywa Borro, każdy BG denerwuje sie co to będzie, wypada żeby GM wyjaśnił sytuacje i powiedział: "Anyway you all will be dead in a coiple of minutes..." ^^ A tak naprwdę to czekamy, na rozpoczecie akcji jakiejś, jpegi/gify są dowodem tego, że aktualnie się nieźle nudzimy Jak mam drogiemu GMowi pomóc, podaj jakies szczegóły (za szczegóły nie uważam np. "Zostań kapłanem...")


Bum bum, walking like a love machine,
I am the hardest thing you ever seen,
Bum, I am the Machomen of your desire,
I was born to set the girls on fire.
https://i.imgur.com/sWNzj2y.jpg

Offline

 

#24 2009-08-21 17:09:09

 Borwol

MG

7743284
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 533
Punktów :   -1 
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Narazie mówiłem że muszę opanować forum, przygotować się do gry, dopracować zasady. możecie podpowiadać to co myślicie. A Ty miałeś mi wysłać swoją historie, ładnie napisaną kartę postaci, ale to później... Możesz zrobić plik tekstowy, w którym będzie napisana karta postaci. otworzę temat na którym każdy będzie miał taką kartę. rozumiesz?


-knock! knock!
*Who's there?
-Me! I'll kill You!!
http://orig11.deviantart.net/8b20/f/2008/232/2/a/warhammer_signature___goblins_by_tapik.jpg
Anyone who has a family, a lover, or just doesn't want to get hurt, get outta here!
WOMEN TOO!
I prefer not to hit girls!

Offline

 

#25 2009-08-21 18:24:02

 Harold Z.

According to this, you are a heretic

6235025
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

No jaaaaa.... wyskoczyłem na kebab a tu wojna wybuchła . Ale w sumie Borro ma rację - spróbować zawsze można, jak okaże się to niewypałem to pokombinujemy, pomysły już są podane wyżej . A wszystkie desu desu i inne demotywatory to proszę do offtopa, w końcu po to tam stworzyłem temat ^^.


Przechodził przez góry wierząc, że czyni dobrze. Następnie udał się do ostatniej i jedynej krypty, by odnaleźć swoje przeznaczenie.

Offline

 

#26 2009-08-21 18:35:39

 Jazon

Chandelier Rider

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

jestem

Offline

 

#27 2009-08-21 21:19:07

Grumnir_Obcisłousty

Easy Rider

3209430
Skąd: Festung Breslau
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 85
Punktów :   

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Ej jest taka sprawa że mój stary kumpel jeszcze z x-wars jest adminem serwera irca. Mogę nam załatwić kanał z operatorem, ale taka prawda że grać możemy wszędzie na każdym serwie, założenie kanału to tylko formalnosć. Jesli się zgadzacie to siądę i pogaworzę coby nam taki kanał oddali do użytku, żadne ciecie nam nie wejdą i inne boty i będzie elegancko.

Ogólnie grałem w paręnascie sesji na irc-u i muszę powiedzieć że są 100x lepsze od tych granych normalnie, z kartkami, serio. Tylko wtedy każdy (SERIO KURWA KAŻDY) musi się wczuwać i grać autentycznie postać, a nie "korzystać z darów natury" itp. Np "Trevor Connors zerknął na zgliszcza pozostałe po nalocie. Ledwo powstrzymał odrazę, gdy podszeło do niego dziecko, jeden z niewielu, którzy przeżyli atak na wioskę, utaplane w krwi i szczątkach swojej rodziny." itd. itp. Irc ma tą zaletę że można dużo opisać, jest to łatwe i ma się 2 opcje - mówić o 'sobie' w 3 osobie i jako dialog z pierwszej.

Ogólnie jestem wielkim entuzjastą tego i jeszcze jutro postaram się sam zagadać z KKRT (tym gosciem od irca).


http://img5.imageshack.us/img5/8187/1pcuh4.jpg

Kozak.

Offline

 

#28 2009-08-21 21:36:24

 Lord_Wonski

Rycerz

3881983
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 381
Punktów :   

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

No i gicior. O to chodzi żeby nie trzeba było 3 dni siedzieć żeby z wioski wyjść

Offline

 

#29 2009-08-21 21:38:22

 Harold Z.

According to this, you are a heretic

6235025
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

ekhem wychodzę na nooba w tym momencie ale czy irc jest trudny w obsłudze? xD

Tylko panowie musicie się zdecydować  czy gramy w RPG (ROLE PLAYING GAME czyli odgrywanie ról, postaci) czy w jakieś nędzne popłuczyny gdzie RPG to skrót od granatnika? Szczerze, bo szkoda żeby czyjeś wysiłki poszły potem na marne przez ogólny olew bo znowu zacznie się korzystanie z darów natury i chodzenie na exp do lasu przed obiadem albo magowie w czerwonych ortalionach z Gildii Vice City .


Przechodził przez góry wierząc, że czyni dobrze. Następnie udał się do ostatniej i jedynej krypty, by odnaleźć swoje przeznaczenie.

Offline

 

#30 2009-08-21 21:45:11

 sunnyendrju

LetMeBeYourGuide

3974031
Skąd: Expiarnia
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 409
Punktów :   
WWW

Re: Sesja sesja sesja, czyli kiedy jak i gdzie?

Hmmm... Wydaje mi się, że ktoś ma wonty do mojego ortalionu... IRC nie jest trudny w obsłudze... To że wolałbym poexpać nie znaczy, że mam zamiar zexpić sesje ^^ Marek mówi, że każdego RPG można odgrywać na IRC-u ^^


Bum bum, walking like a love machine,
I am the hardest thing you ever seen,
Bum, I am the Machomen of your desire,
I was born to set the girls on fire.
https://i.imgur.com/sWNzj2y.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lzsmed.pun.pl www.medyk2004.pun.pl www.taka.pun.pl www.metin2-mmog.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl